ÜYE OLUN, KAZANIN

FİRMALARA OY VERİN. SÜRPRİZ HEDİYELER VE İNDİRİMLER KAZANIN
Ad, Soyad
Mail Adresi
Yaşadığınız İlçe : (Size özel hediye ve indirimler sunmamızı sağlar)
Kullanıcı Adı
Şifre

YA DA

NEDEN ÜYE OLMALISINIZ ?

Üye olarak beğendiğiniz iş yerlerini puanlayabilir, diğer kullanıcıları doğru yönlendirebilirsiniz. En önemlisi de üye olduktan sonra oylama yaptığınız firmaların size sürpriz hediyeler ve indirimler sunuyor olması. Bu bazen bir fincan kahve olabilirken bazen alışverişiniz tutarınız üzerinden indirim ya da her ay üyelerimiz arasında yapılacak çekilişlerle kazabileceğiniz konser biletleri, akşam yemekleri olabilir. Hadi hemen bize katıl, kazanmaya başla

İŞLEYİŞ NASIL?

Antalyada.com a Facebook aracılığı ile ya da kullanıcı bilgilerinizi girerek üye olabilirsiniz. Oylama yaptığınız firmaların sunacağı sürpriz ödülleri kazanabilir ya da aylık periodlarda yapılacak olan çekilişlere herhangi bir ek başvuru yapmadan (üyemiz olmanız ve firmalara oy kullanmış olmanız yeterlidir) hak kazanırsınız. 


Elmas ikonu gördüğünüz firmalar sürpriz hediyeler ya da indirimler sunan firmalardır. Bu firmaları tercih edip oy kullandığınız takdirde hediyelerden ve indirimlerden yararlanırsınız. 

Her ay yapılacak çekilişlerde verilecek hediyeler sosyal medya hesaplarımızdan ve internet sitesi üzerinden duyurulacaktır. 

Verilen hediyeler ve indirimler firmalar tarafından kendi belirleyecekleri sürelerde kendi belirleyecekleri adetlerde sunulmaktadır. Konu ile ilgili antalyada.com un herhangi bir yaptırımı bulunmamaktadır. 

Kazanan olmak istiyorsanız siz de katılın.

GÜVENİLİRLİK

Antalyada.com 6 yıldır Antalyada web tasarım konusunda hizmet vermekte olan Pandora Creative iştirakidir. İnternet sitesi üzerinde yaşayabileceğiniz herhangi bir sıkıntı durumunda info ekibimize online chat, mail adresi ya da mesai saatleri dahilinde telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. 

HEDİYE / İNDİRİM

Antalyada.com da kayıtlı olan firmalar yaptığın oylamalar karşılığında sana bazı hediyeler ve indirimler sunuyor. Bu bazen 1 fincan kahve iken bazen haftasonu tatiline dönüşebiliyor.. Hemen üye ol indirim ve hediyeleri kazanmaya başla.