ÜYE İŞYERİ OLUN, KAZANIN

DAHA KOLAY ERİŞİM, DAHA ÇOK MÜŞTERİ, DAHA ÇOK KAZANÇ ELDE EDİN
Ad, Soyad
Firma Adı
İlçe
Sabit Telefon
Cep Telefonu
Mail Adresi


Başvuru Formunuz bize ulaştıktan sonra 24 saat içerisinde ekiplerimiz yukarıda vermiş olduğunuz iletişim bilgileri aracılığı ile sizinle iletişime geçeceklerdir. Bu formu doldurmuş olmanız Antalyada.com’da firmanızın görüntülenmesini sağlamaz.

NEDEN ÜYE OLMALISINIZ ?

Çünkü Antalyada.com sadece Antalyada yer alan seçkin firmaların tanıtımlarını yayınlar. 

İnternet üzerinde firmanızın çalışma alanına yönelik reklamlar yaparak müşteri sayınızı arttırmanızı sağlarız. Bir internet sitesine sahip olmadan da firmanızın internet ortamında tanıtımının yapılmasını sağlarız. 
Binlerce takipçisi olan sosyal medya hesaplarımızdan firmanızın tanıtımını yapar ve daha çok kişiye adınızı duyurmanızı sağlarız. 

ÖDEME SEÇENEKLERİ

Antalyada.com'da Üye İşyeri olmak için 3 farklı ödeme seçeneğiniz bulunmaktadır ; Kredi Kartı ile Ödeme , Nakit Ödeme ve Havale / EFT ile Ödeme


KREDİ KARTI İLE ÖDEME 

www.antalyada.com üzerinden kredi kartınızla ödeme yaparak hemen aktif edebileceğiniz ve firmanızın bilgilerinin yayınlanmaya başlayacağı seçenektir. Kredi kartı ile ödemenizi yapmanızın ardından kayıt olurken belirtmiş olduğunuz mail adresine ödeme onay ve üye iş yeri giriş bilgilerinizi göndeririz. Bu alandan antalyada.com a kullanıcı adı ve size gönderilen şifre ile giriş yapıp firmanıza ait bilgileri ekleyebilirsiniz. Tarafımızdan incelenip (+18 vb. içerik kontrolü) onaylandıktan sonra 1 iş günü içerisinde antalyada.com da firmanız yer almaya başlar. 
Ödemeleriniz İyzico altyapısı ile 3D Secure sistemi ve SSL sertifikası sayesinde güvence altındadır. 

YA DA 

Ekibimizi görüşmeye çağırabilir, kredi kartı ile ödemenizi ve firma bilgileri girişlerinizi birlikte yapabilirsiniz. 

NAKİT ÖDEME

www.antalyada.com üzerinden başvurunuzu Nakit Ödeme seçerek sonlandırmanızın ardından ekibimiz sizinle 1 iş günü içerisinde iletişime geçer ve görüşme saati belirler. Görüşmeye gelen ekibimiz firma bilgilerinizi alarak üyeliğinizi aktif eder. Ödeme görüşme esnasında nakit olarak yapılmalıdır. Görüşme gününü ve saatini değiştirmek için 0242 242 62 19 ya da [email protected] üzerinden ekibimize ulaşabilirsiniz. 

HAVALE/EFT ile ÖDEME

www.antalyada.com üzerinden başvurunuzu HAVALE/EFT ile ÖDEME seçerek sonlandırmanızın ardından kayıt olurken belirtmiş olduğunuz mail adresine banka hesap numaralarımızı göndeririz. Göndermiş olduğumuz mailde yazan sipariş numaranız ile birlikte ödemeniz gereken tutarı yatırmanızın ardından ekibimiz sizinle iletişime geçer ve mail adresinize üye işyeri giriş bilgilerinizi göndeririz. Bu alandan antalyada.com a kullanıcı adı ve size gönderilen şifre ile giriş yapıp firmanıza ait bilgileri ekleyebilirsiniz. Tarafımızdan incelenip (+18 vb. içerik kontrolü) onaylandıktan sonra 1 iş günü içerisinde antalyada.com da firmanız yer almaya başlar. 

GÜVENİLİRLİK

Antalyada.com 6 yıldır Antalya'da hizmet vermekte olan Pandora Creative Agency iştirakidir. Sisteme üye olduğunuz andan itibaren info ve teknik destek ekibimiz yanınızdadır. 

Tarafımıza yapacağınız tüm ödemelerin fatura ve makbuzları firmanızın belirteceği adrese gönderilir. 

ÜYELİK PAKETLERİ

Antalyada.com a kolaylıkla üye olup avantajlardan yararlanabilmeniz için 3 farklı üyelik paketi geliştirdik. 3 aylık , 6 aylık ve 1 yıllık. 

Ayrıca VIP üye olarak Antalyada.com'un sunduğu hizmetlerden daha etkili bir şekilde yararlanabilirsiniz. Seçim sizin. 

Paketleri görmek için buraya tıklayınız...

INFO EKİBİ

Antalyada.com a üye olmak, üyelik paketleri ve sistem işleyişi hakkında bilgi edinmek için lütfen bize ulaşın. 


Pzt-Cumartesi : 09:30 - 18:30 saatleri arasında ; 


0242 242 6219   /   0850 840 2407

[email protected]