SIK SORULAN SORULAR

Üyeliğim Ne Zaman Aktif Olur ?

Kredi Kartı ile ödeme yaptıysanız eğer ödemenizi tamamlamanızın ardından üyelik oluştururken vermiş olduğunuz mail adresinize Kullanıcı adı ve şifre gönderimi yaparız. Bu kullanıcı adı ve şifre ile sisteme giriş yapıp bilgilerinizi güncelleyerek (adres, fotoğraf vb) üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz ya da arzu ederseniz talep etmeniz durumunda satış ekibimiz sizi ziyaret eder ve üyelik kaydınızı tamamlar. 

Ne Zaman Google\'da Çıkarım ?

Üyeliğinizin tarafımızdan onaylanmasının ardından 1 hafta içerisinde google da sayfanız görünmeye başlar.

Ne Zaman Google\'da İlk Sayfada Çıkarım ?

Üyeliğinizin aktif olmasından sonra 15 gün içerisinde üye olurken seçmiş olduğunuz kelimelerde google da ilk sayfada yer alırsınız. Bu süreçte ekibimiz sizi sıralamanız ile ilgili bilgilendirir. 

Nasıl Üye İşyeri Olabilirim ?

Üye işyeri olabilmek için internet sitemiz üzerindeki başvuru formlarından ya da iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Ekibimiz sizi yerinizde ziyaret eder ve kayıt işlemlerinizi sizin için tamamlar. İnternet sitesi üzerinden sadece başvuru yapabilirsiniz. Üyeliğiniz tarafımızdan onaylanmadıkça antalyada.com a üye olmuş sayılmazsınız ve arama sonuçlarında firmanız görüntülenmez. 

Ödemeyi Nasıl Yapabilirim ?

Ödemeyi nakit, havale/eft ya da  kredi kartınız aracılığı ile yapabilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra ekibimizden bir tahsilat makbuzu alırsınız ve ardından faturanız adresinize postalanır.