SÖYLEŞİLER

MESLEKLERİNDE ANTALYA'NIN ÖNDE GELEN İSİMLERİ İLE RÖPORTAJLAR
25-02-2016
GPRS İple Erişim ve Yüksekte Çalışma Hizmetleri

GPRS personeli ve çözüm ortaklarımız; şirketleşme sürecinden önce 1996 yılından bu yana gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında deprem sel ve dağ arma kurtarma alanlarında farklı bölgelerde ve farklı lokasyonlar da kurtarma ve endüstriyel  hizmetler vermiştir. Bunun haricin de güvenlik danışmanlığı, acil durum yönetimi alanlarında hizmet vermiş ve halen de vermektedir.

25-02-2016
İsmail İZGİ ve Hakkı GÖKÇEOĞLU ile Antalya'da Aikido Sanatı Hakkında
Antalya Aikido Budo Kulübü 2002 yılında Akdeniz Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Spor Yöneticiliği anabilim dalında JİCA (Japonya Uluslararası İşbirliği Ajansı) ile ortaklaşa olarak gönüllü Aikido eğitmenliği projesi ile kurulmuştur. Proje kapsamında Aikido, ilk defa Türkiye'de bir üniversitede akademik müfredata girmiştir. Proje dört yıl başarılı bir şekilde devam etmiştir. Antalya Aikido Budo Kulübü; Tamura Shihan ve onun öğrencisi 7.dan Nebi Vural Sensei'nin Aikido stili ve prensiplerini takip etmektedir
25-02-2016
Psikiyatrist Dr. Sevim Hacıarifoğlu Tolunay ile Antalya'da Psikiyatri
Daha iyi bir hayat elinizde...
28-02-2016
Beat & Groove ile Antalya'da Müzik

Geçtiğimiz günlerde 1. yaşını kutlayan Antalya'nın en iyi prova ve kayıt stüdyolarından Beat & Groove Studios'u ziyaret ettik.

28-02-2016
Grand Transfers ile Antalya Havalimanı Taksi Hizmeti Hakkında Kısa Kısa

Grandtransfer.com olarak Antalya'da Havalimani'ndan özel araç ile yolcu tasimaciligi ve tasimacilik ve turizm isi yapmaktayiz.

25-02-2016
Eser Ciritoğlu ile Antalya'da transfer hizmetleri hakkında
Antalya'da Ekonomik Transfer Hizmetleri Hakkında Keyifli Söyleşimiz