İŞLEYİŞ

Antalyada.com birlikten kuvvet doğar düşüncesiyle, reklamı, sadece büyük sermayeli firmaların avantajı olmaktan çıkartıp küçüklü büyüklü tüm Antalya işverenlerine sunmaktadır. Antalyada.com internet sitesine üye olarak internet siteniz olmasına gerek kalmadan firmanızın tanıtımını yapabilir, istediğiniz arama kelimelerinde arama motorlarında ve antalyada.com internet sitesinde ilk sıralarda çıkabilirsiniz. 

Kayıt olmak için bize ulaşmanızın ardından (mail, internet sitesi başvuru formu ya da telefon aracılığı ile) ekibimiz sizinle iletişime geçer ve sizi yerinizde ziyaret etmek için randevu talebinde bulunur. İsteğinize göre antalyada.com' da yayınlanmak üzere fotoğraflarınızı çeker, google haritalarda tam olarak doğru lokasyonu belirler ve iletişim bilgilerinizle birlikte firma kaydınızı oluşturur. Daha sonra arama motorlarında ve antalyada.com üzerinde yapılacak aramalarda hangi arama kelimelerinde ilk sıralarda çıkmak istediğiniz belirlenir. Her işletmenin en fazla 5 adet arama kelimesi seçme hakkı mevcuttur. Kelimeler cafe, güzellik merkezi, diş polikliniği vb şeklinde olabilir. 

Her 15 günde 1 yeni arama kelimeleri eklenerek yenikenen adwords reklam havuzumuza dahil olduktan sonra istediğiniz arama kelimelerinde google adwords reklamları aracılığı ile ilk sıralarda çıkmaya başlarsınız. Bu esnada antalyada.com facebook ve instagram gibi sosyal medyada araçlarında da firma tanıtımınız yapılır. Antalyada.com un verdiği billboard, araç giydirme vb açık alan reklamlarından da yararlanırsınız. Çünkü antalyada.com reklam ağını genişlettikçe sizin reklam ağınız ve kazancınız da aynı oranda artış gösterir. 

Antalyada.com'da Üye İşyeri olmak için 3 farklı ödeme seçeneğiniz bulunmaktadır ; Kredi Kartı ile Ödeme , Nakit Ödeme ve Havale / EFT ile Ödeme


KREDİ KARTI İLE ÖDEME 

www.antalyada.com üzerinden kredi kartınızla ödeme yaparak hemen aktif edebileceğiniz ve firmanızın bilgilerinin yayınlanmaya başlayacağı seçenektir. Kredi kartı ile ödemenizi yapmanızın ardından kayıt olurken belirtmiş olduğunuz mail adresine ödeme onay ve üye iş yeri giriş bilgilerinizi göndeririz. Bu alandan antalyada.com a kullanıcı adı ve size gönderilen şifre ile giriş yapıp firmanıza ait bilgileri ekleyebilirsiniz. Tarafımızdan incelenip (+18 vb. içerik kontrolü) onaylandıktan sonra 1 iş günü içerisinde antalyada.com da firmanız yer almaya başlar. 
Ödemeleriniz 3D Secure sistemi ve SSL sertifikası sayesinde güvence altındadır. 

YA DA 

Ekibimizi görüşmeye çağırabilir, kredi kartı ile ödemenizi ve firma bilgileri girişlerinizi birlikte yapabilirsiniz. 

NAKİT ÖDEME

www.antalyada.com üzerinden başvurunuzu Nakit Ödeme seçerek sonlandırmanızın ardından ekibimiz sizinle 1 iş günü içerisinde iletişime geçer ve görüşme saati belirler. Görüşmeye gelen ekibimiz firma bilgilerinizi alarak üyeliğinizi aktif eder. Ödeme görüşme esnasında nakit olarak yapılmalıdır. Görüşme gününü ve saatini değiştirmek için 0242 242 62 19 ya da [email protected] üzerinden ekibimize ulaşabilirsiniz. 

HAVALE/EFT ile ÖDEME

www.antalyada.com üzerinden başvurunuzu HAVALE/EFT ile ÖDEME seçerek sonlandırmanızın ardından kayıt olurken belirtmiş olduğunuz mail adresine banka hesap numaralarımızı göndeririz. Göndermiş olduğumuz mailde yazan sipariş numaranız ile birlikte ödemeniz gereken tutarı yatırmanızın ardından ekibimiz sizinle iletişime geçer ve mail adresinize üye işyeri giriş bilgilerinizi göndeririz. Bu alandan antalyada.com a kullanıcı adı ve size gönderilen şifre ile giriş yapıp firmanıza ait bilgileri ekleyebilirsiniz. Tarafımızdan incelenip (+18 vb. içerik kontrolü) onaylandıktan sonra 1 iş günü içerisinde antalyada.com da firmanız yer almaya başlar.