GİZLİLİK VE GÜVENLİK

Bu beyan ANTALYADA.COM (Pandora Tasarım)’ın gizlilik politikasını içerir. ANTALYADA.COM web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız. 
ANTALYADA.COM üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi, ANTALYADA.COM ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler, Kullanıcı Sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır. Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, ANTALYADA.COM, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir. Sitemizdeki kayıt formları, sipariş formlarında irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, email adresiniz, telefon numaralarınız ve posta adresiniz) vermeniz talep edilmektedir. Ayrıca, satın alma formunda kredi kartı bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. Yukarıda bahsedilen kişisel bilgileriniz; hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, üyeliğiniz ile ilgili bilgi vermek, hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek hizmetleri önermek amacıyla kullanılmaktadır. antalyada.com üyesi olduğunuz andan itibaren, aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece,  haftalık bilgilendirme emailleri, e-mail adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-maillerle ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. 
Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz, internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmiştir. Bu şekilde, internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlar tarafından ele geçirilmesi önlenmiştir.
Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize email gönderebilirsiniz. antalyada.com üyelik iptal işleminizi [email protected] adresine email göndererek gerçekleştirebilirsiniz. antalyada.com'a aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.
Adres : Deniz Mah. Konyaaltı Cad. Mehmet Konuk Apt. 17/29 Muratpaşa, 07040 Antalya, Türkiye
Telefon: 0 242 242 62 19 Müşteri Hizmetleri : [email protected]